Akademia Małej Pszczółki to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Do Państwa dyspozycji oddajemy żłobek, w którym dzieci zostaną otoczone troskliwą opieką, poznają otaczający ich świat oraz nabędą nowe umiejętności. Gwarantujemy dzieciom profesjonalną opiekę i świetną zabawę pod nieobecność rodziców. Akademia Małej Pszczółki wykorzystując nowoczesne metody pracy z małymi dziećmi oferuje bogatą ofertę zajęć edukacyjnych. Proponowane przez nas zajęcia oraz zabawy edukacyjne mają za zadanie wspomóc naturalny rozwój dziecka pod względem emocjonalnym, społecznym, intelektualnym oraz motorycznym.

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy niepowtarzalną biblioteczkę zawierającą bogaty zbiór książek. Klienci naszego żłobka będą mogli bezpłatnie wypożyczać książki do domu i czytać je swojemu dziecku. Zdajemy sobie sprawę z korzyści jakie dziecko osiąga poprzez codzienne czytanie. Dziecko nie tylko czerpie z tego radość ale również zaspokaja swoje potrzeby emocjonalne, wspiera się jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Dzięki propagowaniu codziennego czytania dzieciom nasz żłobek chce wspomóc społeczną akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.

Chcąc zapewnić dzieciom bezpieczne warunki wyposażyliśmy nasz żłobek w najlepszej jakości sprzęt, atestowane zabawki oraz produkty posiadające pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Zależy nam, aby dzieci przebywały w przyjaznym i zdrowym dla nich otoczeniu. Wyposażyliśmy żłobek w urządzenia do oczyszczania powietrza Therapy Air iOn firmy Zepter oraz lampę bakteriobójczą, która jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Lampę wykorzystuje się w miejscach gdzie jest wymagana sterylność. Wiemy, że najbardziej narażone na wystąpienie alergii są dzieci do lat 3. Dlatego chcemy stworzyć dzieciom przebywającym w naszym żłobku jak najlepsze warunki wewnątrz pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo żłobek, (540) 331-3542 oraz imprezy dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Naszym atutem jest dogodna lokalizacja. Nasz żłobek położony jest na skraju dzielnic Warszawy - Białołęka i Targówek.

Adres: Ul. Ostródzka 56 (Osiedle: Viking I), 03-287 Warszawa, Telefon: 509 086 094

© 765-210-5775 2011