Używasz przestarzałej przeglądarki, która nie jest wspierana przez ten serwis.

Surfuj bezpiecznie, zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji, lub spróbuj jednej z pozostałych nowoczesnych przeglądarek:

pozdrawiamy,
zespół inProjects

Are you in?

Skutecznie wdrażamy nowe technologie

Projektowanie sieci <span>telekomunikacyjnych</span>

Projektowanie i obsługa sieci telekomunikacyjnych

Projektowanie sieci <span>telekomunikacyjnych</span>

Dobierzemy technologię, doradzimy i zaprojektujemy sieć dostosowaną do Twoich oczekiwań. Możemy zacząć od koncepcji i przeprowadzić inwestycję przez wszystkie etapy techniczne, administracyjne i prawne. Projektujemy sieci w różnych technologiach, od najwyższych warstw infrastruktury fizycznej po instalacje wewnątrzbudynkowe i infrastrukturę niskoprądową.

Wytwarzanie <span>oprogramowania</span>

Wytwarzanie oprogramowania

Wytwarzanie <span>oprogramowania</span>

Łączymy biznes z technologią. Skupiamy się na biznesowej stronie każdego z tworzonych projektów, ponieważ tylko tak można stworzyć produkt, który odpowiada na realne potrzeby rynku. Takie globalne spojrzenie przekładamy na sam proces wytwarzania oprogramowania starając się znaleźć optymalną technologię do rozwiązania konkretnego problemu.

Usługi SysOps <span>i managed hosting</span>

Usługi SysOps i managed hosting

Usługi SysOps <span>i managed hosting</span>

Będziemy zarządzać i utrzymywać usługi na Twoich lub naszych serwerach, monitorując ich dostępność i zapewniając backup danych.

Projektowanie i wdrażanie <span>systemów teleinformatycznych</span>

Projektowanie i wdrażanie systemów teleinformatycznych

Projektowanie i wdrażanie <span>systemów teleinformatycznych</span>

Warstwa fizyczna sieci to nie wszystko. Chętnie angażujemy się w projekty związane z projektowaniem i wdrażaniem urządzeń aktywnych (również radiowych) oraz konfiguracją IP.

Budowa sieci <span>telekomunikacyjnych</span>

Budowa sieci telekomunikacyjnych

Budowa sieci <span>telekomunikacyjnych</span>

Wybudujemy infrastrukturę telekomunikacyjną zgodnie z Twoimi wymaganiami. Budujemy sieci w różnych technologiach - od światłowodowego kabla doziemnego lub ułożonego w mikrokanalizacji aż po instalacje wewnątrzbudynkowe i infrastrukturę niskoprądową.

Doradztwo w ramach <span>projektów EU</span>

Doradztwo w ramach projektów UE

Doradztwo w ramach <span>projektów EU</span>

Pod marką Provado.pl razem z naszymi partnerami od lat z sukcesami tworzymy koncepcje techniczne, PFU i budżety przedsięwzięć IT dofinansowanych ze środków UE. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i budżetowaniu sieci budowanych w ramach POPC 1.1.

Zespół inProjects

Szeroko działamy w branży telekomunikacyjnej

Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów, organizacji oraz instytucji w zakresie doradztwa IT oraz prowadzenia projektów.

757-917-4681

2018.09.20
Znowu rekrutujemy do inProjects! I wcale nie jest to dla nas powód do smutku. Rekrutacja oznacza, że ciągle się rozwijamy. Kogo aktualnie szukamy? Sprawdź koniecznie. Może u nas znajdziesz swoje miejsce.
Czytaj dalej

410-817-4519

2018.02.22
Rekrutujemy w inProjects! Realizujemy co raz więcej projektów, dlatego rozwijamy nasz zespół. Kogo aktualnie szukamy? Sprawdź koniecznie. Może u nas znajdziesz swoje miejsce.
Czytaj dalej
4809679349