Reset Password

Detaylı arama
Your search results

Kalkan ve Çevresindeki Kiralık Villalarımız

Korunaklı
no thumb
Korunaklı
Villa Yasemin
location ,       3 yatak odası     2 banyo
no thumb
Korunaklı
no thumb
Ekonomik
no thumb
Ekonomik
no thumb
Korunaklı
no thumb
Korunaklı
no thumb
Korunaklı

Kiralık Villalarımız Nerede?

Web sitemizde bulunan tüm kiralık villalar, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan beldesinde ve çevre köylerde bulunmaktadır. Ä°slamlar Köyü villalarımızın en yoğunlukta bulunduğu köylerden biridir. Ä°slamlar Köyü, Kalkan merkezine (denize, restoranlara ve çarşıya) sadece 7 km uzaklıktaki büyüleyici bir tatil cennetidir. Ä°slamlar Köyü’nün yanı sıra Üzümlü ve Sarıbelen Köyleri’nde de kiralık villalarımız bulunmaktadır. Kalkan Antalya’ya bağlı olmasına rağmen Antalya merkeze 3 saat mesafededir. Havaalanı olarak Muğla/Dalaman Havaalanı beldemize daha yakındır.

Kalkan ve çevresinde bulunan tamamı özel havuzlu ve bahçeli olan haftalık kiralık villa – yazlık seçeneklerimiz ile yaz tatili anlayışınıza farklı bir bakış açısı sunmayı amaçladık.

Kalkan çevresindeki köyler, yazın en sıcak ayları olan Temmuz – Ağustos’ta bile serin atmosferi ile misafirlerimizin yoğunlukla tercih ettiği bir bölge haline gelmiştir. Balayı çiftleri için özel konseptli balayı villaları, gözden uzak olmayan isteyen ailelerin ve çiftlerin de tercih edebileceği etrafı korunaklı muhafazakar villaları ve birbirinden güzel ve önemli ziyaret merkezlerine yakınlığı ile beldemize bir kez tatil için tercih ettiğinizde yeniden gelmek için can atacaksınız.

Kalkan Hakkında | 6268248588

Sitemiz üzerinden yapacağınız tatil ödemelerini, banka havalesi yoluyla ya da 100% güvenli kredi kartı ödemesi yoluyla yapabilirsiniz. Seçili kredi kartlarına 3,6 veya 9 taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

910-626-1511

Kiralık villa tatili son dönemde ülkemizde de oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle Kalkan ve çevresinde yoğunlukla tercih edilmektedir. Kendinize ait villanız, özel havuzunuz ve kendinize özel bahçenizle; otel odalarının küçük ve sıkıcı alanlarında bunalmadan, yemek-içmek ya da havuza girmek için belirli saat aralıklarına takılmadan keyifli bir tatil geçirmek villa kiralama ile mümkün olmaktadır.

Muhafazakar Villa

Villa kiralamanın en büyük avantajı size özel bir alan sunuyor olmasıdır. Bu nedenle yerli veya yabancı hemen hemen tüm misafirlerimiz bu özel alan konusunda hassastırlar. Muhafazakar villalarımızda havuz ve güneşlenme terasları dışarıdan görünmeyecek şekilde kapanmıştır. Bu şekilde size ait villanızda gözlerden uzak bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Balayı Villası

Son dönemde Balayı Villası konsepti de oldukça popüler olmuştur. Evlilik hazırlıklarının yorgunluğunu, eşinizle birlikte herkesten uzakta sadece size ait özel havuzlu ve genelde jakuzili olan villalarımızda atabilirsiniz… Çiftlerimiz için özel olarak hazırlanan bu villalarımız, kapalı/ısıtmalı havuzlar ile de yılın her ayında çiftlerimizi ağırlamaya olanak sağlamaktadır.

drumbler