طلاق

0 0
Read Time:2 Minute, 31 Second

اگر هر یک از زوجین قبل از ازدواج با وکیل خانواده در مورد مهریه مشورت کنند، می توانند در مواجهه با طلاق از مشکلاتی که در زمینه مهریه ایجاد می شود جلوگیری کنند.یا بحث اشتغال زوجه بعد از ازدواج که یکی از مشکلات رایج مراجعین حضوری و تلفنی ماست. این موضوع نکات حقوقی و قانونی خاص خود را دارد.در صورتی که زوجه قبل از ازدواج این نکات قانونی را بداند، در مراحل ازدواج با دید بازتری عمل می کند و طبیعتاً پس از ازدواج با مشکلات کمتری مواجه خواهد شد.

اگر بعد از ازدواج با همسر خود در این زمینه مشکل داشته باشند به دلیل آگاهی از حقوق قانونی خود می توانند واکنش مناسبی از خود نشان دهند.

از این پرونده ها چه برای زنان (طلاق یک طرفه از زن و …) و چه در مورد مردان (طلاق یک طرفه از مرد و …) می توان مثال های زیادی آورد که اهمیت استفاده از وکیل طلاق را در مشهد (و سایر شهرها). ثابت می کند.

بنابراین، هر یک از زوجین نه تنها در زمان طلاق; بلکه با توجه به توضیحات فوق نیاز به وکیل طلاق قبل از ازدواج دارند تا ضمن بررسی دقیق شرایط و فعالیت های هر یک از زوجین قبل و بعد از ازدواج و در صورت توافق به عنوان وکیل طلاق اقدام کند.

ویژگی های وکیل طلاق حرفه ای

توصیه می کنیم قبل از عقد قرارداد با وکیل طلاق حتما نکات زیر را در مورد وکیل متخصص در مشهد  بررسی کنید.

داشتن پروانه وکالت

دانش حقوقی بالا همراه با سابقه کاری مرتبط در زمینه دعاوی خانوادگی به عنوان یک وکیل: از نظر حقوقی وکیل کیفری می تواند در دعاوی خانوادگی نیز به عنوان وکیل اقدام کند. اما فراموش نکنید که یک وکیل کیفری هرگز نمی تواند به اندازه وکیل خانواده حرفه ای و شایسته باشد. زیرا او تجربه خود را ندارد و دقیقاً به همین دلیل است که ما در آسا وکیل برای هر زمینه ای وکلایی را تعیین کرده ایم که در آن زمینه متخصص هستند.

داشتن تکنیک بیان قوی و صداقت در کلام (خودداری از دادن وعده های واهی و امیدهای واهی صرفا به خاطر گرفتن پرونده)

عدم استفاده از تبلیغات چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی

آسا وکیل: طبق قانون هیچ وکیلی حق تبلیغ ندارد. اگر وکیل تبلیغ کند قانون شکنی کرده است و طبیعتاً فردی که خودش قانون شکنی می کند نمی تواند پشتوانه خوبی برای موکلش باشد. برای این دسته از افراد تنها صرفه اقتصادی مهم است تا منافع مشتری.

عدم ارائه تضمین در مورد نتیجه

کار وکالت: قول تضمین نتیجه کار به موکل تخلف انتظامی محسوب می شود.

تبیین نکات شرعی طلاق با توجه به شرایط موکل

ارائه نظر کارشناسی در مورد درصد موفقیت (در الزام به تمکین، در حضانت فرزند و سایر زمینه های مرتبط با طلاق) همراه با ذکر دلایل قانونی.

حق الوکاله عادلانه دریافت کنید

امین چه در حفظ اسرار و چه در حفظ اسنادی که موکل به او ارائه می کند

تجاوز از حدود اختیاراتی که موکل در حل و فصل دعوای طلاق به او داده است

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %